с. Юрківці. Юрковецький ліцей

30 лист. 2020

День пам'яті жертв голодомору

27 листопада в Юрковецькій СЗШ пройшов День пам'яті жертв голодомору.
24 лист. 2020

День Гідності і Свободи

20 листопада у нашій школі пройшов ряд заходів присвячений Дню Гідності і Свободи
23 лист. 2020

Тиждень математики

6 жовт. 2020

Квест "Екстремальні перегони"

6 жовт. 2020

Всесвітній день прибирання

Учнівський та педагогічний колективи школи з великою відповідальністю приєдналися до акції «Всесвітній день прибирання», мета якої полягає в поліпшенні екологічної ситуації в країні
19 вер. 2020

Безпека дорожнього руху

Учні та вчителі школи творчо підійшли до організації проведення Тижня безпеки дорожнього руху.
15 вер. 2020

Міжнародний день Миру

Мир. Це слово зараз звучить найчастіше в устах усіх людей нашої України.
3 вер. 2020

Рух заради здоров’я

З метою популяризації спорту, активізації фізкультурно-масової роботи, формування у дітей мотивації до здорового способу життя у школі пройшов фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я».
1 вер. 2020

З Днем знань

Шановні педагоги, всі працівники школи, дорогі учні! Прийміть найщиріші вітання, від дирекції школи, зі святом - Днем знань, світлим та радісним.
22 січ. 2019

Виховний захід